Судовий збір на 2017 рік

Судовий збір на 2017 рік

Як відомо, відповідно до Закону України "Про судовий збір" - розмір судового збору визначався виходячи з розміру мінімальної заробітної плати станом на 1 січня року, в якому здійснюється така сплати. Тому природньо, що із підняттям у 2017 році розміру мінімальної заробітної плати більш як у два рази - до 3200 грн. - відповідно мав піднятися і, без того немалий розмір судового збору, який необхідно було б сплатити за звернення до суду. Що викликало н ... Читати далі »

Оприлюднено Закон Про Вищу раду правосуддя

Оприлюднено Закон Про Вищу раду правосуддя

Закон України "Про Вищу раду правосуддя" - одни із основоположних в новітній історії українського судочинства. Його прийняття чекали довго як діючі судді, так і пятирічки, у яких закінчились повноваження, так і кандидати на посаду судді вперше.

І ось 3 січня 2017 року його накінець було оприлюднено офіційно на сайті Верховної Ради України.

Треба нагадати, що прийняти він був 21 грудня 2016 року вночі. Такий поспіх був викликаній тією обставиною, що ч ... Читати далі »

Чи можна знімати відео в суді?

Чи можна знімати відео в суді?

В останній час нагальним є питання чи можна знімати відео в суді під час проведення судового засідання? Багато суддів знає відповідь на це питання, де-які - не знають. В будь-якому випадку сторони судового процесу цього не знають, або розраховують, що зловлять суддю зненацька, якщо приведуть людину з відео-камерою на справу, і суд тоді прийме рішення на їх користь,, або буде себе нервозно вести і зробить помилки.

З метою проведення розяснення з приводу цього питання і ... Читати далі »

Щоб Верховний Суд почав працювати - необхідно поміняти процесуальні кодекси

Щоб Верховний Суд почав працювати - необхідно поміняти процесуальні кодекси

Конкурс до Верховного Суду дозволить набрати кваліфіковані кадри до найвищої судової установи. Але цього  недостатньо, щоб вона почала працювати. Для визначення питань підсудності та повноважень необхідно внести відповідні зміни у процесуальні кодекси.Так заявив О.Філатов на брифінгу.

У першому кварталі 2017 планується прийняти  відповідні зміни до всіх процесуальних кодексів. Це, у свою чергу, забезпечить можливість роботи Верховного Суду з ... Читати далі »

Поліграф-сервіс в Чернівцях переїде в інше місце

Поліграф-сервіс в Чернівцях переїде в інше місце

Всім відоме ТОВ "Поліграф-сервіс", що знаходиться на вул.Гайдара в Чернівцях буде шукати нове місце розташування. Вінницький апеляційний адміністративний суд виніс рішення, яким встановив, що Поліграф-сервіс займається поліграфічною  діяльністю.А здійнсення такої діяльності можливе на відстані не менше ніж 50 метрів від жилих приміщень.

А все було приблизно так...

Громадянка, яка проживає в одному будинку з підприємством подала скаргу на підприє ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 »