Уряд затвердив положення про систему біометричної верифікації

Уряд затвердив положення про систему біометричної верифікації

Положення про національну систему біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства було затверджене КМУ 27 грудня 2017 року.

За вказаним Положенням передбачається збір біометричних даних та їх зберігання в Державній прикордонній службі України, МВС та СБУ, а також фіксацію біометричних даних іноземців та осіб без громадянства при здійсненні прикордонного контролю.

Положення про буометричну верифікацію було розробле ... Читати далі »

Скандальний Закон Про освіту

Скандальний Закон Про освіту

Скандальний Закон України "Про освіту", що дозволить провести всесторонню реформу освіти, - нарешті підписаний Президентом України. Нагадаємо, що він був прийнятий 5 вересня 2017 року.
Згідно нього повна загальна середня освіта буде тривати 12 років, замість 11 теперішніх. Вона буде поділена на три етапи: початкова освіта - 4 роки, базова загальна освіта - 5 років, і спеціальна середня - 3 роки. Останній етап можна буде проходити як на базі школи, так і на баз ... Читати далі »

Конкурс на посаду судді місцевого суду 2017

Конкурс на посаду судді місцевого суду 2017

Конкурс на заміщення вакантних посад суддів судів першої інстанції стартував у 2017 році після п'ятирічної перерви. Останній такий конкурс відбувся у 2012 році.

Заяв про наміри участі у конкурсі на посуд судді було біля 9000. Разом з тим, як інформує Вища квалафікаційна комісія суддів - документів надійшло 5335. Це рекордна кількість учасників. Минулого разу їх було трохи більше 4000.

Крім того, рішенням ВККС було дозволено певним категоріям претендентів взяти участь у доб ... Читати далі »

Верховний суд та нові процесуальні кодекси

Верховний суд та нові процесуальні кодекси

В одній з попередніх статей повідомлялось про активне обговорення нових процесуальних кодексів, які незабаром мають бути прийняті. Разом з ним вияляються нові проблеми у їх застосуванні.

Так новими процесуальними кодексами передбачено обов'язкове застосування висновків Верховного Суду при ухваленні типових рішень. Разом з тим не передбачається відповідальність за невиконання цих приписів. Тіль ... Читати далі »

Проекти нових ЦПК, КАС та ГПК

Проекти нових ЦПК, КАС та ГПК

В одній з попередніх публікацій було проаналізовано те положення, що без прийняття нових процесуальних кодексів робота Верховного суду неможлива. Наразі продовження даної теми.

Радою з питань судової реформи було розроблено проекти відповідних змін до цивільного-процесуального кодексу, кодексу адміністративного судочинства та господ ... Читати далі »

1 2 3 »