Розподіл майна подружжя: дружина невинна

Розподіл майна подружжя: дружина невинна

Раніше, якщо один з подружжя брав кредит і потім шлюб розривася, достатньо було іншому з подруддя сказати, що він нічого не знав про цей кредит... І всі борги залишались тому, хто взяв, незалежно кудит гроші були потрачені. Така була практика суду...

Але сьогодні Верховний Суд відходить від цієї практики розподілу боргів пожружжя.

Постановою від 3 травня 2018 року Верховний Суд заклав позицію щодо того, що дружина могла і не знати про кредит, який брав чоловік. Але якщо під ча ... Читати далі »

Посилено відповідальність за несплату аліментів

Посилено відповідальність за несплату аліментів

4 січня Президент України підписав Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів. Цим Законо вводиться ряд обмежень для платників аліментів у випадку наявності у них заборгованості зі сплати алментів.

Ключовою є заборгованість зі сплати аліментів за 6 місяці. При наяності цієї заборгованості починаються негативні наслідки для платинків аліментів, та отримувачі мають право здійснювати деякі батьківські права та обов'язки щодо дітей - самостійн ... Читати далі »

Аліменти: зміни у законодавсті

Аліменти: зміни у законодавсті

Зміни в Сімейний Кодекс України щодо аліментів було внесено Законом від 17.05.2017р.

Тепер законодавчо закріплено, що звернутись до суду з позовом про стягнення аліментів можуть ТІЛЬКИ ті батьки, з якими проживають діти.

Раніше мінімальний розмір аліментів був 30% прожиткового мінімуму. При цьому, розмір аліментів в твердій грошовій сумі міг бути і меншого розміру. Зараз ЗБІЛЬШЕНО мінімальний розмір аліментів. Він становить &n ... Читати далі »

Як вивезти дитину на відпочинок за кордон, якщо батько не дає згоди

Як вивезти дитину на відпочинок за кордон, якщо батько не дає згоди

Дуже часто буває, що мама хоче вивезти дитину на відпочинок під час літніх канікул за кордон, але батько згоду на вивіз дитини не надає.

Як бути в такому випадку, і як отримати все ж таки дозвіл на вивіз дитини за межі України без згоди батька?

Перш за все треба зрозуміти, що у даному випадку Вам зможе допомогти тільки хороший адвокат та суд, оскільки батько та мати мають рівні права щодо своїх дітей (ст.141 СК).

Крім того, реально дитину вивезти за ме ... Читати далі »

Усиновлення: перелік документів

Усиновлення: перелік документів

В деяких сім’ях, коли один з подружжя вже перебував у шлюбі, іноді виникає питання про усиновлення другим з подружжя дитини від першого шлюбу.

Усиновленням в Сторожинці займається адвокат Осокін Андрій, який має досвід у цих справах.

Для того, щоб почати процедуру усиновлення, необхідно зібрати перелік документів, про який наведений у списку, нижче.

Перелік документів, які необхіно зібрати для усиновлення в Сторожинці:
1. К ... Читати далі »

1 2 »