Чи можна знімати відео в суді?

Чи можна знімати відео в суді?

В останній час нагальним є питання чи можна знімати відео в суді під час проведення судового засідання? Багато суддів знає відповідь на це питання, де-які - не знають. В будь-якому випадку сторони судового процесу цього не знають, або розраховують, що зловлять суддю зненацька, якщо приведуть людину з відео-камерою на справу, і суд тоді прийме рішення на їх користь,, або буде себе нервозно вести і зробить помилки.

З метою проведення розяснення з приводу цього питання і ... Читати далі »

Щоб Верховний Суд почав працювати - необхідно поміняти процесуальні кодекси

Щоб Верховний Суд почав працювати - необхідно поміняти процесуальні кодекси

Конкурс до Верховного Суду дозволить набрати кваліфіковані кадри до найвищої судової установи. Але цього  недостатньо, щоб вона почала працювати. Для визначення питань підсудності та повноважень необхідно внести відповідні зміни у процесуальні кодекси.Так заявив О.Філатов на брифінгу.

У першому кварталі 2017 планується прийняти  відповідні зміни до всіх процесуальних кодексів. Це, у свою чергу, забезпечить можливість роботи Верховного Суду з ... Читати далі »

Рада прийняла за основу проект закону Про Вищу раду правосуддя

Рада прийняла за основу проект закону Про Вищу раду правосуддя

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект №5180 "Про Вищу раду провосуддя", який був внесений Президентом України та визначений ним як "невідкладний".

Як відмічалось в пояснюючій записці до документа, його ціллю являється встановлення організаційних передумов діяльності та правового статусу Вищої ради правосуддя (ВРП) як нового органу системи правосуддя шляхом закріплення на законодавчому рівні інструментів конституційної моделі ... Читати далі »

« 1 2 3