Як розрахувати розмір інфляційних для заборгованості?

Як розрахувати розмір інфляційних для заборгованості?

Що таке інфляційні або індекс інфляції? Під цим поняттям розуміють здешевлення грошей за певний період часу. Якщо, наприкад, індекс інфляції за червень 2015 року становить 100,4 %- це означає, що за червень кофіцієнт здешевлення грошей буде становити 0,004. Вираховується це наступним чином.

Наприклад: Якщо станом на 1 червня 2015 року особа заборгувала 10000 грн. За червень 2015 року індекс інфляції становить 1 ... Читати далі »

ЄСВ 2017 року для інвалідів і пенсіонерів, які здійснюють підприємницьку діяльність

ЄСВ 2017 року для інвалідів і пенсіонерів, які здійснюють підприємницьку діяльність

З 1 січня 2017 року набули законної сили багато змін в законодавстві. Не проминуло це й сплату єдиного соціального внеску, більш відомого як ЄСВ. Так же стало питання, як чи треба сплачувати ЄСВ в 2017 році інвалідам та пенсіонерам, які продовжують здійснювати підприємницьку діяльність.

Відповідь на дане питання криється в ч.4 ст.4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування ... Читати далі »

Працевлаштування випускників

Працевлаштування випускників

Зміни до Закону України "Про вищу освіту" відносно працевлаштування випускників Вищих навчальних закладів набули законної сили з 1 січня 2017 року.

Згідно цих змін надається право на першочергове зарахування до вищих медичних та педагогічних навчальних закладів по державному замовленню тим особам, які заключили договора про відпрацювання після закінчення навчання впродовж не менше трьох років в сільскій чи селищній місцевості.

Таким особам гарантуєть ... Читати далі »

Пенсійні накопичення! З 1 січня 2017 року в Україні діє нова система виплат пенсій

Пенсійні накопичення! З 1 січня 2017 року в Україні діє нова система виплат пенсій

З 1-го січня 2017 року на території України починає діяти накопичувальна система виплат пенсій. Що це означає? - Кожна особа, молодше 35 років починає відпраховувати зі своєї заробітної плати 2%, які накопичують на її особовому рахунку. Їх можна бути використувувати не раніше виходу особи на пенсію.

Слід відмітити, що до 2022 року розмір відрахувань із заробітної плати поступово збільшиться до 7%.

Паралельно з накопичувальною системою буде діяти я стара - ... Читати далі »

Стенфордський тюремний експеримент

Стенфордський тюремний експеримент

В 1971 році американський психолог Філіп Зімбарде провів експеримент, який повинен був виявити залежність людей, поміщених в замкнуте середовище від їх соціальної ролі.

Із 70 бажаючих студентів Стенфордського університету вибрали найбільш врівноважених 24 учасника, та їх було поділено на дві команди: увязнені та тюремщики. Сам Зімбарде виконував обовязки тюремного начальника. Експеримент повинен був тривати два тижня.

... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 »