Як вивезти дитину на відпочинок за кордон, якщо батько не дає згоди

Як вивезти дитину на відпочинок за кордон, якщо батько не дає згоди

Дуже часто буває, що мама хоче вивезти дитину на відпочинок під час літніх канікул за кордон, але батько згоду на вивіз дитини не надає.

Як бути в такому випадку, і як отримати все ж таки дозвіл на вивіз дитини за межі України без згоди батька?

Перш за все треба зрозуміти, що у даному випадку Вам зможе допомогти тільки хороший адвокат та суд, оскільки батько та мати мають рівні права щодо своїх дітей (ст.141 СК).

Крім того, реально дитину вивезти за ме ... Читати далі »

Конкурс на посаду судді місцевого суду 2017

Конкурс на посаду судді місцевого суду 2017

Конкурс на заміщення вакантних посад суддів судів першої інстанції стартував у 2017 році після п'ятирічної перерви. Останній такий конкурс відбувся у 2012 році.

Заяв про наміри участі у конкурсі на посуд судді було біля 9000. Разом з тим, як інформує Вища квалафікаційна комісія суддів - документів надійшло 5335. Це рекордна кількість учасників. Минулого разу їх було трохи більше 4000.

Крім того, рішенням ВККС було дозволено певним категоріям претендентів взяти участь у доб ... Читати далі »

Верховний суд та нові процесуальні кодекси

Верховний суд та нові процесуальні кодекси

В одній з попередніх статей повідомлялось про активне обговорення нових процесуальних кодексів, які незабаром мають бути прийняті. Разом з ним вияляються нові проблеми у їх застосуванні.

Так новими процесуальними кодексами передбачено обов'язкове застосування висновків Верховного Суду при ухваленні типових рішень. Разом з тим не передбачається відповідальність за невиконання цих приписів. Тіль ... Читати далі »

Усиновлення: перелік документів

Усиновлення: перелік документів

В деяких сім’ях, коли один з подружжя вже перебував у шлюбі, іноді виникає питання про усиновлення другим з подружжя дитини від першого шлюбу.

Усиновленням в Сторожинці займається адвокат Осокін Андрій, який має досвід у цих справах.

Для того, щоб почати процедуру усиновлення, необхідно зібрати перелік документів, про який наведений у списку, нижче.

Перелік документів, які необхіно зібрати для усиновлення в Сторожинці:
1. К ... Читати далі »

Проекти нових ЦПК, КАС та ГПК

Проекти нових ЦПК, КАС та ГПК

В одній з попередніх публікацій було проаналізовано те положення, що без прийняття нових процесуальних кодексів робота Верховного суду неможлива. Наразі продовження даної теми.

Радою з питань судової реформи було розроблено проекти відповідних змін до цивільного-процесуального кодексу, кодексу адміністративного судочинства та господ ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 »