Конкурс на посаду судді місцевого суду 2017

Конкурс на посаду судді місцевого суду 2017

Конкурс на заміщення вакантних посад суддів судів першої інстанції стартував у 2017 році після п'ятирічної перерви. Останній такий конкурс відбувся у 2012 році.

Заяв про наміри участі у конкурсі на посуд судді було біля 9000. Разом з тим, як інформує Вища квалафікаційна комісія суддів - документів надійшло 5335. Це рекордна кількість учасників. Минулого разу їх було трохи більше 4000.

Крім того, рішенням ВККС було дозволено певним категоріям претендентів взяти участь у доб ... Читати далі »

Верховний суд та нові процесуальні кодекси

Верховний суд та нові процесуальні кодекси

В одній з попередніх статей повідомлялось про активне обговорення нових процесуальних кодексів, які незабаром мають бути прийняті. Разом з ним вияляються нові проблеми у їх застосуванні.

Так новими процесуальними кодексами передбачено обов'язкове застосування висновків Верховного Суду при ухваленні типових рішень. Разом з тим не передбачається відповідальність за невиконання цих приписів. Тіль ... Читати далі »

Усиновлення: перелік документів

Усиновлення: перелік документів

В деяких сім’ях, коли один з подружжя вже перебував у шлюбі, іноді виникає питання про усиновлення другим з подружжя дитини від першого шлюбу.

Усиновленням в Сторожинці займається адвокат Осокін Андрій, який має досвід у цих справах.

Для того, щоб почати процедуру усиновлення, необхідно зібрати перелік документів, про який наведений у списку, нижче.

Перелік документів, які необхіно зібрати для усиновлення в Сторожинці:
1. К ... Читати далі »

Проекти нових ЦПК, КАС та ГПК

Проекти нових ЦПК, КАС та ГПК

В одній з попередніх публікацій було проаналізовано те положення, що без прийняття нових процесуальних кодексів робота Верховного суду неможлива. Наразі продовження даної теми.

Радою з питань судової реформи було розроблено проекти відповідних змін до цивільного-процесуального кодексу, кодексу адміністративного судочинства та господ ... Читати далі »

Рада виключила із законодавства інститут народних засідателів

Рада виключила із законодавства інститут народних засідателів

30 вересня 2016 року набули законної сили зміни до Коснтитуції щодо правосуддя і Закон України "Про судоустрій та статус суддів". Цими документами було визначено, що правосуддя в Україні здійснюється професійними суддями та присяжними. З них було виключено поняття "народних засідателів". Разом з тим інтститут народних засідателів використовувався виключно в цивільному судочинстві, а саме: у справах про визнання фізичної особи безвісно відс ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 »