Посилено відповідальність за несплату аліментів

Посилено відповідальність за несплату аліментів

4 січня Президент України підписав Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів. Цим Законо вводиться ряд обмежень для платників аліментів у випадку наявності у них заборгованості зі сплати алментів.

Ключовою є заборгованість зі сплати аліментів за 6 місяці. При наяності цієї заборгованості починаються негативні наслідки для платинків аліментів, та отримувачі мають право здійснювати деякі батьківські права та обов'язки щодо дітей - самостійн ... Читати далі »

Уряд затвердив положення про систему біометричної верифікації

Уряд затвердив положення про систему біометричної верифікації

Положення про національну систему біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства було затверджене КМУ 27 грудня 2017 року.

За вказаним Положенням передбачається збір біометричних даних та їх зберігання в Державній прикордонній службі України, МВС та СБУ, а також фіксацію біометричних даних іноземців та осіб без громадянства при здійсненні прикордонного контролю.

Положення про буометричну верифікацію було розробле ... Читати далі »

Скандальний Закон Про освіту

Скандальний Закон Про освіту

Скандальний Закон України "Про освіту", що дозволить провести всесторонню реформу освіти, - нарешті підписаний Президентом України. Нагадаємо, що він був прийнятий 5 вересня 2017 року.
Згідно нього повна загальна середня освіта буде тривати 12 років, замість 11 теперішніх. Вона буде поділена на три етапи: початкова освіта - 4 роки, базова загальна освіта - 5 років, і спеціальна середня - 3 роки. Останній етап можна буде проходити як на базі школи, так і на баз ... Читати далі »

Аліменти: зміни у законодавсті

Аліменти: зміни у законодавсті

Зміни в Сімейний Кодекс України щодо аліментів було внесено Законом від 17.05.2017р.

Тепер законодавчо закріплено, що звернутись до суду з позовом про стягнення аліментів можуть ТІЛЬКИ ті батьки, з якими проживають діти.

Раніше мінімальний розмір аліментів був 30% прожиткового мінімуму. При цьому, розмір аліментів в твердій грошовій сумі міг бути і меншого розміру. Зараз ЗБІЛЬШЕНО мінімальний розмір аліментів. Він становить &n ... Читати далі »

Як вивезти дитину на відпочинок за кордон, якщо батько не дає згоди

Як вивезти дитину на відпочинок за кордон, якщо батько не дає згоди

Дуже часто буває, що мама хоче вивезти дитину на відпочинок під час літніх канікул за кордон, але батько згоду на вивіз дитини не надає.

Як бути в такому випадку, і як отримати все ж таки дозвіл на вивіз дитини за межі України без згоди батька?

Перш за все треба зрозуміти, що у даному випадку Вам зможе допомогти тільки хороший адвокат та суд, оскільки батько та мати мають рівні права щодо своїх дітей (ст.141 СК).

Крім того, реально дитину вивезти за ме ... Читати далі »

1 2 3 4 5 6 »